Samopoczucie po posilku i w dzień

Indywidualny przebieg SM

Moderator: Beata:)

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-03-22, 19:04

Nie martw się to może znaczyc wszystko i nic.
Jak byłam w ciąży czytałam mnóstwo poradników dla ciężarnych. Miałam wszystkie choroby jakie medycyna przewiduje dla przyszłych mam. Tak mi się jakoś skojarzyło.
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

primosz
Posty: 375
Rejestracja: 2009-09-21, 13:42
Lokalizacja: LBN
Kontaktowanie:

Postautor: primosz » 2010-03-23, 22:33

milenka pisze:czy zle samopoczucie pod wplywem wysokich temperatur zawsze oznacza stwardnienie rozsiane?ja czasami zle sie czuje po goracej zupie i suszarce.jestem w trakcie diagnozy martwi mnie to.

takie objawy z pewnoscia nie moga stanowic podstawy do jakiejkolwiek diagnozy,wiec nie ma co martwc sie na zapas.nie dziwie sie,ze daje ci to do myslenia ale na chwile obecna spokojne podejscie do sprawy moze byc najlepszym rozwiazaniem
pozdrawiam!

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2010-03-23, 22:41

martwie sie strasznie, bardzo mnie to dzialanie na mnie ciepla niepokoi.dzis np. rano jak szlam do pracy umylam glowe, potem wysuszylam i chyba przegrzalam organizm w pracy mialam takie wybuchy goraca i przeczulice skory, chociaz wczesniej juz ja kilka razy mialam.
mila

Awatar użytkownika
krzyn
Posty: 1742
Rejestracja: 2007-06-23, 21:14
Kontaktowanie:

Postautor: krzyn » 2010-03-25, 12:47

milenka pisze:czy zle samopoczucie pod wplywem wysokich temperatur zawsze oznacza stwardnienie rozsiane?ja czasami zle sie czuje po goracej zupie i suszarce.jestem w trakcie diagnozy martwi mnie to.


pewnie nie zawsze ,ale coś na rzeczy jest.


Wróć do „Przebieg choroby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości