Koty

Nasze hobby itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-18, 20:08

Koty samce -walczą ,te domowe z czym popadnie .Gazeta ,folia -szeleści więc się broni :mrgreen: ,a one do ostatniej kropli krwi :lol: .Kotki -z ciekawości popróbują ,ale jako ,że płeć piękna ,itd ,itp..szybko łapią ,ze nie z tata wariata i dają luzik :lol: :lol: .Tak to sobie wymyśliłam :-P
Blanka

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-19, 07:06

Święte słowa. Dobrze sobie wymyśliłaś :)
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-03-22, 21:48

sylseb pisze: Pirat teraz to przejął: gryzienie papieru i folii! Coś okropnego, szczególnie folia, choć i gazety są raczej niezbyt fajne, bo jakość druku... A dziewczynki nic. Czyżby to coś wspólnego z płcią miało?
Myślę, że to po prostu była prasa dla facetów :14: :lol:
homag pisze: Może koty lubią jak folia im szeleści i ten dźwięk ich rajcuje. :-)
Bankowo :-P , 100% rajcu :lol:
---------------

Czy Wasze koty też ( jak to mówią moje dzieci ) odwalają pozycje :?: ( foto nr 2 ) :lol:

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

I mam do Was jeszcze takie pytanie - czy każdy dodatkowy kot w domu musi mieć swoją kuwetę :?:, może to śmieszne, ale gdzieś tak czytałam... :13:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-23, 07:11

Ależ oczywiście, że odwalają. U mnie brylował w tym Gapek w trakcie mycia - rozwalał się na pleckach ukazując podwozie w pełnej krasie :) A kiedyś Plama mnie przeraziła, bo miała podobna pozycję do fotki - spała sobie smacznie, ale musiałam ją obudzić, bo nie mogłam uwierzyć, że to pozycja naturalna i że nic się nie stało :)

Co do kuwet, to początkowo dla Gapcia i Plamki mieliśmy jedną kuwetę, potem jak Grusia przyszłam to dostawiliśmy dla niej. Jak brałam Pirata, to wzięłam z lecznicy trzecią, żeby w sypialni była pełna obsługa, bo bałam się, że starszaki mogą go z niej nie wypuścić. I na razie, mimo zmniejszenia pogłowia, została, czasami nawet używana głównie przez Plamkę (na razie nie żądają zwrotu). Tak że mam tak: jedna w łazience, jedna (kryta) w przedpokoju no i jedna w sypialni.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-23, 15:50

Matko :shock: -Hela wyglada jakby bez kręgosłupa była :mrgreen:
Blanka

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-23, 17:04

blanka pisze:Matko :shock: -Hela wyglada jakby bez kręgosłupa była :mrgreen:

No właśnie, jak Plama tak leżała, to byłam przekonana, że już kota nie mam - tułów w jedną stronę, nogi w drugą, głowa wykręcona... No i oczęta zamknięte. Ale zerwała się błyskawicznie, jak sprawdzałam, czy żyje :)
Pozdrawiam
SylwiU

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-03-23, 17:43

Właśnie w tej chwili moje trio odwala pozycje. :-)
Koła w górze, wyciąganie ciała na niemożliwą długość, chowanie pyszczka w przednie łapy, skręty tułowia, to standard.
Rzadko kiedy śpią książkowo, z resztą podczas drzemki zmieniają pozycję kilka razy.
Nie wiem jak u Was, ale moje futra uwielbiają polegiwać i rozkładać się na płytkach przedpokoju ( gdzie jest najmniej miejsca ) i trzeba je obchodzić, a czasem na żywca przesuwać, bo dupencji nie chcą za bardzo ruszyć. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-24, 10:02

Od siostrzenicy dostałam linka z jej opisem "Ale złożyć musisz sama". Trochę się zdziwiłam, ale jak zobaczyłam zawartość... zresztą sami zobaczcie :)
http://kwejk.pl/obrazek/2279973/przydatny-gadzet.html
Pozdrawiam
SylwiU

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2015-03-25, 11:55

haha właśnie wczoraj skręciliśmy bardzo podobny regał z Ikei :D i też pierwsze skojarzenie było takie że teraz musimy dokompletować jeszcze kilka kocich tyłków bo nasza bidna lata i nie wie którą półeczkę zająć :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-26, 17:17

Powrócił kocur Muś z manewrów miłosnych :14: . Jakiś okrutnie "zdezelowany" ,ale w oczach ma ..zwycięstwo :-D -pewnie pokonał wielu..
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-03-27, 19:41

Pewnie było już, choć może nie..

W wiosenny wieczór dla kociarzy, kociarzy cyklistów i zwolenników wąsów ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=WTLsAnxUwzQ
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-03-28, 12:05

Sylwia-ten filmik to jak o Tobie i Piracie :lol: ,jakoś twoje fotki z kotem na ramieniu miałam w głowie .

A mój Muś pojadł, "namleczył się" i znowu w tango poszedł :14: .Nienapasiony taki.. :lol:
Blanka

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-29, 20:13

No a teraz znowu smutne nowiny. Musiałam dzisiaj uśpić Plameczkę :2: No i ze starszaków tylko Grunia została. A półtora miesiąca temu miałam czwóreczkę w domu.
Od jakiegoś czasu kiepsko chodziła, ale nie widać było, żeby ją coś bolało, więc obserwowałam. Siadała bardziej na lewą stronę i prawa nóżka jej odjeżdżała, myślałam, że coś naciągnęła... Ponieważ dzisiaj było gorzej to się zebrałam i ... podejrzenie zatoru. Po USG już wiadomo, duży guz w pachwinie i zator w tętnicy pod kolanem. Jedyne pocieszenie, że w żyle był przepływ i że rzeczywiście nie miała dolegliwości bólowych. Ale jakby się skrzeplina oderwała... mogłoby być różnie.
Plamkę wzięłam razem z Gapciem i prawie w tym samym czasie odeszły... Nic, idę sobie trochę popłakać... :-/
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-03-30, 11:54

sylseb pisze:...znowu smutne nowiny
Bardzo smutne... :2:
Dziwnie to wszystko się układa, hmm... nie wiem dlaczego, ale mam nieodparte wrażenie, że Pirat miał misję do spełnienia i właśnie ją realizuje... :8:, gdyż bez niego na chwilę obecną Grunia zostałaby sama :roll:, a i dla Ciebie pustka w mieszkaniu byłaby bardziej dotkliwa :2:
-----------------------
blanka pisze:Powrócił kocur Muś z manewrów miłosnych :14: . Jakiś okrutnie "zdezelowany" ,ale w oczach ma ..zwycięstwo :-D -pewnie pokonał wielu..
Blana, no pięknieś to podsumowała :lol:
blanka pisze:Hela wyglada jakby bez kręgosłupa była :mrgreen:
To tylko pozycja wyginam śmiało ciało :mrgreen:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2015-03-30, 12:12

blanka pisze:Sylwia-ten filmik to jak o Tobie i Piracie :lol: ,jakoś twoje fotki z kotem na ramieniu miałam w głowie .


Rany boskie, to chyba kot w ogóle nie ma pazurów, albo rowerzysta ma jakieś dodatkowe ochraniacze. Ja wole nie myśleć jakie pręgi mam na plecach po tym jak Pirat na mnie wskakuje, ewentualnie jak się obraca :)
Pozdrawiam
SylwiU


Wróć do „Jak spędzasz swój wolny czas...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości