Witam

Przedstaw się innym użytkownikom

Moderator: Beata:)

o
Posty: 259
Rejestracja: 2009-12-15, 10:40
Lokalizacja: nigdzie

Postautor: o » 2010-03-26, 09:01

Witaj Grazynko, fajnie, ze najblizszi interesuja sie jak pomoc swoim kochanym osobom, bo jest wiele takich, gdzie sie odwracaja, bo chca uciec od choroby, zaprzeczaja, ale wsparcie jest wazne, jestes super, pozdrowienia dla Ciebie i corki :mrgreen:
ooooo

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-03-28, 19:31

Witaj Grażynko wspaniała mamo i czekamy też na córkę :-)
Obrazek

Grazyna
Posty: 9
Rejestracja: 2010-03-23, 13:35
Lokalizacja: Gdansk

Postautor: Grazyna » 2010-03-29, 15:37

Dzieki raz jeszcze za wspaniale powitanie :-) Moze nie jestem wspaniala ale cala rodzina łacznie ze mna stara sie pomoc Agnieszce bo widzimy jaka to straszna choroba a jej psychika w zetknieciu wlasnie z nia nie pozwala na walke,a to jest najgorsze,
Nie wiem juz jak jej pomoc wiec moze u Was poszukam porady .
Życie trwa tyle co taniec..,

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-03-30, 14:35

Grazyna pisze: jej psychika w zetknieciu wlasnie z nia nie pozwala na walke,a to jest najgorsze,


Krokusiku drogi,za mało wiem o Agnieszce zeby radzić coś sensownego,ale przypomniało mi się coś co napisała Acroprincess-tu na forum już dosyć dawno temu:

" ...kazdy ma chwile zalamania jestem dumna ze swojej mamy ze pomimo 23lat choroby jest taka optymistka!pamietam kiedys jak upadla w pokoju,natychmiast chcialam ja podniesc a ona powiedziala:zaczekaj!teraz przynajmniej widze ktore katy mam brudne!"

I oby Twoja Agnieszka potrafiła znależć taki dystans do choroby-nie mówię żeby się poddawała,ale bezsensowne wierzganie niewiele daje,a strach blokuje mięśnie gorzej niż najgorsze sm...Buziaki dla Was obu!Głowy do góry,rzuć okiem na świat! ;-)
Nawet tak można podróżować..

Obrazek
I krokusiku-w kupie raźniej ,a nas tu jest pokaźna grupa pod wezwaniem :mrgreen:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Grazyna
Posty: 9
Rejestracja: 2010-03-23, 13:35
Lokalizacja: Gdansk

Postautor: Grazyna » 2010-03-31, 12:45

Anula dziekuje Ci za całe pole krokusików :-) Ja wiem ze wycofac sie najłatwiej ale to droga do nikąd w slepy zaułek,Agnieszke moze uda mi sie namowic jak wroci ze szpitala zeby dołaczyła do waszego grona i zobaczy ze to nie ja jedna los okrutnie doswiadvczył ,a życ mozna i tzreba bo w wierze jest siła,
Życie trwa tyle co taniec..,


Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości