Forumowa...strefa kibica ;)

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2014-06-14, 09:54

Ależ był mecz! Coś niesamowitego, jednak Hiszpanie się już zestarzeli, nie widać u nich takiego parcia do zwycięstwa. A Holendrzy... kiedyś - po przeżyciach na lotnisku w Amsterdamie - postanowiłam, że nie będę im kibicować. Chyba muszę się złamać... W końcu tylko krowa nie zmienia zdania
A co sądzicie o meczu Meksyku z Kamerunem? Ciekawe, kiedy zmienią się przepisy i czy takie cuda będą się jeszcze długo działy. Po finale Ligi Mistrzów utwierdziłam się w przekonaniu, że mecz piłkarski powinien wyglądać tak, jak w piłce ręcznej - jest przerwa -> czas się zatrzymuje, nie ma żadnych z sufitu bramnych minut dodatkowych, które mogą trwać nie wiadomo ile czasu. A teraz powinie wrócić temat powtórek dla sędziego... Dobrzę, że Meksyk wygrał, ale jak im zabraknie bramki, czy dwóch do awansu?
Jak na razie mecze, które widziałam są super. Tylko dzisiaj Anglia-Włochy o północy. Aaaaaa, dobrze, że jutro wolny dziań, ale czy wytrzymam


I jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o Casiliasie? Bramka, którą wpuścił w finale LM, była chyba przestrogą. Fakt, w ostatnich minutach wybronił w dwóch groźnych sytuacjach, ale ogólnie to ostoją to on nie jest...
Odnoszę dziwne wrażenie, że Hiszpanie uważają, że jak przeciwnik usłyszy, że wielka Hiszpania jest przeciwnikiem, to padną na kolana i podejmą ich pod nogi prosząc o najniższy wymiar kary...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez sylseb, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-06-14, 10:11

sylseb pisze:Odnoszę dziwne wrażenie, że Hiszpanie uważają, że jak przeciwnik usłyszy, że wielka Hiszpania jest przeciwnikiem, to padną na kolana i podejmą ich pod nogi prosząc o najniższy wymiar kary...

Nie określił bym tego wrażenia jako dziwne, a raczej bardzo trafne. A co do Casillasa, to co tu dużo mówić, albo czy w ogóle mówić ? Jego mina kiedy piąty raz wygrzebywał piłkę z siaty mówiła wszystko :8:
Obrazek
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2014-06-14, 11:33

Jednak to prawda że Hiszpanie powinni iść na emeryturę.
Sędzia gwiżdżący Meksyk-Kamerun powinien poszukać innego zajęcia.Na sędziów powinni brać ludzi z dobrym wzrokiem i znających się na piłce.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-06-14, 12:46

sylseb pisze:Ależ był mecz! Coś niesamowitego, jednak Hiszpanie się już zestarzeli, nie widać u nich takiego parcia do zwycięstwa....


Tak szczerze,to wczoraj najpierw oglądałam mecz siatkarzy z Włochami ( wygrany 3:2) jakby ktoś nie wiedział ;-)
Niby była dramaturgia w tym spotkaniu,niby wszystko ok,ale widać też było,że nasi nie sa w szczytowej formie.. .. Dzisiaj grają w Łodzi ..( wybierasz się Sylwia? ... :lol: )
-I dopiero po tym meczu przełaczyłam kanał na kopaną..
Ojojoj! Akurat na początek drugiej połowy -czyt .egzekucji :shock:
Kilka razy (z niedowierzania w to co widzę :oops: ) mi sie zaklęło.. szpetnie ...
Gdyby ktoś obstawił taki wynik-dzisiaj byłby milionerem ...
Szybkość.To chyba kluczowe słowo. Ja juz nawet nie wspomnę o Robbenie ,bo jego przyśpieszenie- 37km/h ,to było... no to było coś! Ale ogólnie- brak świeżości w kroku (jak się ...ładnie wyraził onegdaj Tomaszewski o Szewińskiej :lol: ) u Hiszpanów był tak deprymujący,ze było mi ich ...szczerze żal.
Casillas.. no co tu komentować.. :roll:
W momencie kiedy czołgał sie za piłką,byłam pewna ze sie popłacze ..
Koniec jakiejś ery ...
A gra Holendrów -niooo :-D Oj oj ...zdaje sie ,że mam już swojego faworyta :-)
I niech mi Byniczek wybaczy,ale chyba tym razem nie będę kibicowac Niemcom.. w finale :lol:

Innych spotkań wczoraj nie ogladałam..Tylko poczatek meczu Chile-Australia.Ale jak po kilkunastu minutach było 2:0 ,to wyorbitowałam na spanko.Zanosiło się na mecz do jednej bramki ... ;-)

Ooo... fajny mem po meczu Meksyk Kamerun ( czyli po dwóch nieuznanych bramkach ) :4:
Obrazek

A teraz właśnie nasze szczypiornistki zdaje się ze wygrają (tfu tfu ,na psa urok byle nie zapeszyć,bo to w końcu kobiety grają :lol: ), mecz o wszystko z Czeszkami w eliminacjach do Mistrzostw Europy .Póki co prowadzimy 24:19 w 54-tej minucie :-)

Aaaa - poedytuję sobie :lol: Polki awansowały na ME ,a mnie na 18 sek przed końcem meczu,kiedy Czeszki miały wykonać decydujący o wszystkim rzut wolny... zawiesił się internet ( mam tele przez net) :lol: . Kocham mój router :1:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-06-14, 17:12

U Hiszpanów najwyraźniej jak wspomniała moja koleżanka..
anula;) pisze:brak świeżości w kroku

Mina trenera Hiszpanii po przegranym meczu..bezcenna.
Trafność decyzji sędziowskich na malutkim procencie, ale psy szczekają, karawana jedzie dalej. :-)

Szczypiornistki są już na ME (nie wiem jakim cudem ), a przed chwilą chłopaki pogrążyli Niemców ( miło brzmi ) w ich marzeniach.. ;-) i ich kosztem awansowali do MŚ w Katarze.

A siatkarze zagrają jutro ( nie jak napisała Anula ) i pewnie Sylwia będzie kibicować, bo widzę, że lubi.. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-06-15, 02:20

homag pisze:
A siatkarze zagrają jutro ( nie jak napisała Anula ) i pewnie Sylwia będzie kibicować, bo widzę, że lubi.. :-)


Aaaa.. się przejęzyczy..przeklikałam? :lol: Tak to jest jak się żyje "tu i teraz" ;-)
Teraz :-P z czystym sumieniem mogę napisać...nie wysyłajac nikogo w buraki :
Dzisiaj w Atlas Arenie -mecz marzenie :lol:

***************
A tak w ogóle to przed chwilką skończył się pojedynek gigantów ... wg.zapowiedzi komentatorów.
Jak zobaczyłam Włochów wychodzących na murawę w ...kurteczkach :5: ,przy upale 30st. i wilgotności powietrza rzędu 90% w Manaus ,to sobie pomyślałam patrząc na ich niesamowicie zdeterminowane twarze,że wygrają...
I wygrali .Włochy-Anglia 2:1 .Całkiem zasłużenie wg. mnie ..
Dobry mecz.. polecam powtórkę ;-)

A teraz ...sama sobie ,i siedemnastu niezalogowanym Gościom mówię :
Do-bra-noc :lol:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-06-15, 09:12

Ja też byłem zdeterminowany, że obejrzę, ale przespałem :lol
anula;) pisze:Włochy-Anglia 2:1 .Całkiem zasłużenie wg. mnie ..
Dobry mecz.. polecam powtórkę ;-)

A tam, powtórka. Wynik już znam i wystarczy, ale...
anula;) pisze:Jak zobaczyłam Włochów wychodzących na murawę w ...kurteczkach :5: ,przy upale 30st. i wilgotności powietrza rzędu 90%

to przynajmniej ten moment muszę obejrzeć :-P
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2014-06-15, 11:38

homag pisze:A siatkarze zagrają jutro ( nie jak napisała Anula ) i pewnie Sylwia będzie kibicować, bo widzę, że lubi.. :-)


No będę, będę... ale telewizyjnie...

No i na Angla-Włochy przysnęłam... Drugiej połowy nie pamiętam w ogóle, nie licząc bramki, bo TV cały czas grał. Ale bramka Angoli - cudo! Zresztą zagranie włochów przy pierwszej też... Nie mam pojęcia, jak oni sobie radzili w tych warunkach atmosferycznych, no szacun po prostu...

A co powiecie o Urugwajczykach? Miało być tak pięknie, ale Kostaryka ich pojechała, a to chamskie zagranie na koniec, to po prostu zgroza...
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2014-06-15, 20:00

Emmentaler vs. Marycha
2 : 1

;-)
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-06-15, 21:49

sylseb pisze:
A co powiecie o Urugwajczykach? Miało być tak pięknie, ale Kostaryka ich pojechała, a to chamskie zagranie na koniec, to po prostu zgroza...


Ten faul Pereiry na zastawiającym sie Campbellu ,to po prostu obraz totalnego sfrustrowania,wk....wienia i niedowierzania tym co się stało.Ale nijak nie można tego usprawiedliwić! :1:

( A teraz patrzę w podglądzie na mecz Francja -Honduras,i tam panowie też sobie niefajnie łażą po nogach...Najpierw przeszli sie po Pogbie,a teraz Pogba wywalczył karnego ..i czerwona kartkę dla piłkarza Hondurasu ...Benzema ładnie pyknął i 1:0 dla Francji w 45-tej minucie )

A jeszcze wracając do meczu Urugwaj-Kostaryka,to wrzutka o polskim akcencie tego meczu-czyli o Juniorze Diazie :-D
Grał chłopak w naszej Ekstraklasie ,co pozostawiło wyraźny szlif na jego stylu gry :lol:
Patrząc na to jak sfaulował, to teraz uprawia rugby ...

"Człowiek może opuścić Ekstraklasę,ale Ekstraklasa nie wyjdzie z człowieka " :-P

Uffff!!!! Nasi siatkarze wygrali z Włochami !! :lol: Yes yes yes! :mrgreen:

ps. Aaa poedytuję sobie... znowu :lol:
Niejaki -Boniek na boisku w barwach Hondurasu ...miłe miłe :-D ,a Benzema strzelił drugą bramkę...w 47 minucie :lol:
A nie! Ta bramka jednak zaliczona jako samobój bramkarza ...

Ooo...72-ga minuta,i jednak! - Benzema ustrzelił następną brameczkę ..
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-06-21, 05:53

Fajny wczorajszy wieczór, dla sportowców oczywiście :23: .
Anula widzę że kikicujesz Francji, brawo po tym meczu widzć że super wybór.
Akcje palce lizać.
Kostaryka dała mi takiego kopa ,że czkawka trzyma mnie do teraz z emocji, super
gra, niestety Anglia do domu<stety>? Włochy raczej też, wreście jakieś zmiany? :19: .

Za to młodzi siatkarze , pokazali że Wlazły i Kurek to nie wszystko i wypunkntowali Brazylię 3-0
Fajny mecz, światowy poziom .Antiga byle tak dalej :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Postautor: sylseb » 2014-06-21, 08:12

No , wczoraj się w Brazylii działo. Mistrz już odpadł, teraz duże prawdopodobieństwo, że i "wicek" nie przejdzie dalej. Ostatnia kolejka zapowiada się... oj zapowiada...
A Francuzi? Qrcze, to była klasa. Pojechali Szwajcarów aż miło. Ale duży szacun dla pokonanych, że im się jeszcze chciało grać. Czapki z głów.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-06-21, 12:10

Pawełku siatkarze ograli Brazylię 3:1 :-D chyba, że inny mecz oglądaliśmy :lol:

chyba będę miała traumę po tych mistrzostwach gdziekolwiek człowiek się obróci to piłka nożna, strach zaglądać do lodówki :shock: a tak na poważnie , gdyby naszym się tak chciało walczyć , no chociaż w połowie jak Szwajcarom, do ostatniego gwizdka.....
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2014-06-21, 15:06

Dobrze że omijałem bukmachera szerokim łukiem.Wygrywają takie drużyny że w życiu bym na nich nie postawił

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-06-25, 10:18

:lol: Po tym jak Suarez wczoraj wykazał się atawistyczną potrzebą pokąsania rywala,to już chyba niewiele jest w stanie mnie zadziwić ... Swoją drogą,ciekawe jaką FIFA podjmie decyzję ... gryzak no ! :lol:

A tak... na wesoło,to rozbawił mnie komentarz do poniższego obrazka ... :
" Ach,być wówczas sędzią.." :lol:

Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 623 gości