Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-10-31, 20:10

pSeMek pisze:cieszę się że ktoś mnie jeszcze pamięta
- no chyba nie myślałeś ,że tak łatwo zapominamy (jestem pewna ,ze nie tylko my ) :-) :-) :-)

Inez- cieszę się ,że przeganiasz rzucisko :-)

Joanka- słusznie ,niech sobie poczekają na kaskę ;-) .

Mnie dziś boli gardło ,ale dzionek ogólnie taki sobie -sprzątanko (od jutra najazd-szczęściem rotują się :-P ) ,pieczenie i ogólne takie ..se rzeczy :14:

Pozdrówki wsjem ;-)
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-10-31, 20:46

pSeMek no jasne że pamiętamy, lekko piszesz, a zastanawiam się czy w kwestii mycia okien masz dalej ten sam patent, znaczy zasłonić szafą :?: bo mój mózg jakoś mi to z Tobą kojarzy + storczyki :9:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-10-31, 21:28

rybka pisze:bo mój mózg jakoś mi to z Tobą kojarzy
pSeMek ;-) ... mój kojarzy, że swego czasu byłeś forumową niewiastą :lol:
blanka pisze:Mnie dziś boli gardło
Blanko, nie wiem czy to jakaś synchronizacja czy co ;-) , ale mnie też boli, blee... :roll:. Pogoda kaprysi - ot sprawczyni owego samopoczucia, dwa dni temu było 20 stopni, wczoraj lało jak z cebra i zimno, a dzisiaj owszem słonecznie, ale z przymrozkiem :roll:
blanka pisze:dzionek ogólnie taki sobie -sprzątanko
Tak, wielkie sprzątanko, a efekty marne ;-) - u mnie czysto jest tylko w nocy :lol:, ledwie wstanie dzionek wszyscy chcą papu :-P , a potem dzieci zaczynają rozwłóczyć... wszystko ;-), no ale kto ma pszczoły ten ma miód :-D, ale nie powiem... smakuje wybornie :10: :10: :10:

Dobrej nocy Wszystkim :-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-10-31, 22:20

rybka, storczyki musiały przez długi okres czasu być samowystarczalne dlatego kwiatów mało już się im ostało :( Okna właśnie sam muszę pozastawiać bo po prostu tragedia jest. Chyba że w przypływie chęci do robienia czegokolwiek jednak umyje ;)

Zosiek pisze:pSeMek ;-) ... mój kojarzy, że swego czasu byłeś forumową niewiastą :lol:


i to jaką ;) prawie miss :)

blanka pisze:no chyba nie myślałeś ,że tak łatwo zapominamy (jestem pewna ,ze nie tylko my )


ostatni brak kontaktów towarzyskich sugeruje że jednak niektórzy pozapominali. a najgorsze że zapomina koleżanka nowo poznana której proponowałem kawę :(

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-11-01, 11:27

Zosiek pisze:pSeMek ... mój kojarzy, że swego czasu byłeś forumową niewiastą

Dokładnie i to moja wina :lol:
Kto jak kto ale ja pamiętam :-)
Miłego dzionka wszystkim :-)
Ps. Przemku a koleżance ...się przypomnij i nie odpuszczaj jak warta grzechu ;-) :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-01, 12:50

renia1286 pisze:Ps. Przemku a koleżance ...się przypomnij i nie odpuszczaj jak warta grzechu ;-) :-)


na tyle warta że pierwszy raz w życiu zagadałem do jakiejś obcej :oops: ;) poszło mi pewno zbyt marnie skoro tylko wzięła numer a ja o nic nie wypytałem i nawet nie wiem skąd jest. No ale może mnie jeszcze zaskoczy i odezwie się jeszcze, a jak nie to dalej będę szedł w zaparte że mi żadna kobieta do szczęścia nie jest potrzebna :20:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-11-01, 14:05

pSeMek pisze: a jak nie to dalej będę szedł w zaparte że mi żadna kobieta do szczęścia nie jest potrzebna :20:

eee no co Ty, nie odpuszczaj jak mówi Renia. Nie wiem czemu przypomniał mi się ten kawał z uciekającą przed kogutem kurą, gdzie kura mówi: zrobię jeszcze kilka okrążeń, żeby sobie nie pomyślał że jestem łatwa :-) . My kobiety tak po prostu mamy. Do dzieła ;-)


A dziś radosne święto. Czas refleksji, zadumy, nadziei. Nadziei na lepsze jutro i na czas spotkania z osobami których twarze zacierają się nam w pamięci... Czym wy jesteście, my byliśmy. Czym my jesteśmy, wy będziecie...

Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami:
«Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.
Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy mówią kłamliwie wszystko złe na was z mego powodu. Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie».
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-11-01, 21:53

pSeMek pisze:będę szedł w zaparte że mi żadna kobieta do szczęścia nie jest potrzebna
a ja uważam, że samemu też można być szczęśliwym... trzeba tylko odnaleźć siebie i swój cel w życiu... łatwo nie jest bo do siebie przytulić się nie można ale czasami ta druga osoba zbyt mocno rani więc z dwojga złego samotność nie jest zła :)

a mi dziś w głowie siedzi ta historyjka :)

- Znany profesor rozpoczął swój wykład dla 200 osób, trzymając w ręku studolarowy banknot, zapytał:
-" Kto z Was chciałby dostać ten banknot?"
Wszyscy podnieśli ręce, wtedy powiedział:
-"Dam ją jednemu z Was, ale najpierw zrobię to.."
I zgniótł banknot w ręce i znowu zapytał:
-"Kto teraz chce ten banknot?"
Ręce nadal były podniesione. Profesor dodał:
-"A jeśli zrobię tak..."
Rzucił pieniądz na ziemie, podeptał, zgniótł. Podniósł pieniądz brudny i pognieciony i zapytał znowu:
-"A teraz? Kto chce jeszcze te 100 dolarów?"
Ręce nadal były podniesione, wtedy powiedział:
-"Nie ważne co zrobię z tym banknotem, zawsze będziecie go chcieli, bo nie traci on swej wartości. To samo jest z nami. Często w naszym życiu jesteśmy deptani, gnieceni, czujemy się kompletnie bez wartości. Brudni czy czyści, zgnieceni czy cali, wysocy czy niscy, grubi czy chudzi, to wszystko jest nie ważne! Nie wpływa to w żaden sposób na naszą wartość. Ceną naszego życia nie jest to jak wyglądamy, ale to co zrobiliśmy, to - kim jesteśmy.
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-11-02, 08:57

malina :/ pisze:a ja uważam, że samemu też można być szczęśliwym...

Pewnie, że można ale po co myśleć i gdybać?
pSeMek pisze:No ale może mnie jeszcze zaskoczy i odezwie się jeszcze

Sam zadzwoń, mężczyzny to działka...raczej. Ty mile ją zaskocz i pokaż że o niej pamiętasz. Nie wiem jak kto ale ja uważam, że najpierw trzeba spóbować, dopiero potem iść w zaparte...
pSeMek pisze:a jak nie to dalej będę szedł w zaparte że mi żadna kobieta do szczęścia nie jest potrzebna

Pozdrawiam i powodzenia. Kopniak Ci potrzebny? :mrgreen:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-02, 09:04

renia1286 pisze:Sam zrób pierwszy krok, mężczyzny to działka...raczej. Ty mile ją zaskocz i pokaż że o niej pamiętasz.


krok zrobiony tylko że z braku doświadczenia
tylko wzięła numer a ja o nic nie wypytałem i nawet nie wiem skąd jest
jedyny namiar jaki mam to firma dla której pracowała a jakoś niewiedzę się stojącego cały dzień pod siedzibą firmy z nadzieją że się pojawi ;)

renia1286 pisze:Kopniak Ci potrzebny?
nieustannie ;)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-11-02, 09:12

pSeMek pisze:krok zrobiony tylko że z braku doświadczenia

Poczekaj jeszcze jak ma zamiar, to zadzwoni , teraz święta są i to nie czas na to .
A Ty numeru do niej nie wziąłeś?. Kurcze blade dla mnie, to wyględa tak..."masz mój i jak chcesz to zadzwoń" :lol: Pomyśl , pokombinuj nie znasz innej drogi do niej?
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-02, 10:26

pSeMek - skoro wiesz w jakiej firmie pracuje to może wejdź na stronkę firmy - czasami są zdjęcia pracowników i numery komórek służbowych, jak nie to są podane stacjonarne, jak nie to skoro Ci zalezy to kanapka termosik i pod firmę :-D

dzień wczorajszy przeżyłam , jak widać :lol: ale nie może być za dobrze no i moja zmywarka zarządziła święta ( chociaż to chyba nie dzień zmywarek :13: ) no i odmówiła kooperacji, czyli dzisiejszy dzień spędzamy na negocjacjach ( za moment wejdą rozwiązania siłowe i będziemy ja rozbebeszać :14: ), co by jednak zaczęła działać. na razie zmywanko ręczne, jednak człowiek do dobrego się szybko przyzwyczaja :-/
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-02, 10:40

renia1286 pisze:Poczekaj jeszcze jak ma zamiar, to zadzwoni , teraz święta są i to nie czas na to .

poczekam tydzień a potem pobawię się w stalking ;)

przydał by się teraz kopniak żeby wziąć się do roboty bo póki pogoda była to jakoś się chciało a dzisiejsza nie zachęca do 6h prac na dworze

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-02, 10:46

Obrazek

mówisz i masz, Renia dołoży od siebie :lol:
Trzymaj się chłopaku

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2013-11-02, 13:10

zosiako, dziękuje ;)

troszku porobiłem i w sumie chyba źle przekalkulowałem pracę bo już zakończyłem swój etap. Czas chyba teraz umyć te okna skoro nie ma nic innego do roboty


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 654 gości